Весільні обручки. Як правильно зробити свій вибір?

13 лютого

Обручки для закоханих


 

Незабутня і, безсумнівно, радісна подія в житті людини - це весілля. Два люблячих серця створюють союз, символом якого є обручки. З давніх часів вони були символом вірності і, безсумнівно, любові.

Історія обручок

Кільця вперше повязали любовні узи ще в Стародавній Греції. Окільцьований безіменний палець лівої руки говорив про те, його володар має кохану. Господар прикраси поки не був готовий до союзу, якщо воно красувалося на мізинці. Кільце на вказівному пальці означало, що чоловік шукає собі дружину, на середньому - що він вже досвідчений серцеїд.

Така "мова кілець" проіснувала аж до XIX століття. Ним користувалися в світському суспільстві. Звичай одягати обручку на безіменний палець лівої руки (як в західних країнах) йде з часів античних римлян, які вважали, що через цей палець проходить вена, повязана з серцем.

У нас же прийнято носити кільце на безіменному пальці правої руки, так було заведено за правилами церкви. Якою має бути обручка? Ніяких строгих розпоряджень щодо вибору символу любові не існує, молоді покладаються тільки на свої смаки, можливості та бажання.

Види обручок

Зазвичай вручення кільця відбувається при щасливому завершенні роману, а обмін весільними кільцями покладе початок довгого і щасливого сімейного життя.

Одягнена під час церемонії обручка, Ви носитимете дуже довгий час, тому до її вибору потрібно підійти серйозно і вибрати таке колечко, яке буде радувати око своєю красою і зігрівати серце. Благо сучасні майстри-ювеліри створюють їх сьогодні з різноманітних дорогоцінних металів і каменів, втілюючи в життя всі свої найсміливіші фантазії.

Гладкі золоті кільця без каменів є класичними. Але можна вибрати кільця з декоративними елементами або зробити гравіювання.

Чи будуть кільця майбутнього подружжя однаковими - це залежить від рішення молодих. Чоловіки зазвичай віддають перевагу класичному стилю. А ось кільце майбутньої дружини зовсім необовязково має бути простим. Воно може бути крученим, прикрашене гравіюванням або виготовлено з двох різних металів. Вибираючи мрію нареченої - колечко з діамантом, зверніть увагу на його якість, тому що його ціна безпосередньо залежатиме від чистоти огранки, кольору діаманта.

Кільця з натуральними самоцвітами є альтернативою прикрасі з діамантом.

Що обіцяють обручки?

Кільце використовували як оберіг: клали під подушку дитині, при купанні новонародженого опускали його в воду. Щоб уникнути ускладнень, вагітній жінці рекомендували не знімати обручку до самих пологів, носити його на пальці постійно. Все ж варто вірити, що справжнє кохання не має кінця, як і кільце, яке закохані наділи на палець один одному.

Є безліч прикмет повязано з обручкою. Втрата кільця або його поломка віщувала, руйнування законного шлюбу. Не давайте нікому приміряти колечко, щоб уникнути чужого втручання в Ваше подружнє життя.

Сьогодні значення весільних кілець не таке як було раніше, але тим не менше вони залишаються символом вірності і любові двох закоханих людей. І не так важливі стають все прикмети і звичаї, набагато важливіше всіх забобонів, залишаються Ваші почуття один до одного.

Переглядів: 702