Афіша подій

Флешмоб в аеропорту Бориспіль. Комедія «Скажене Весілля» запрошує одружитися!

Справжня романтика і шалена пристрасть вирували під час флешмобу від комедії Скажене Весілля у Міжнародний аеропорт "Бориспіль"!

13 вересня 2018 р.
UKRAINIAN WEDDING FORUM

14-15 листопада в Буковелі у готелі Radisson Blu Resort відбудеться подія, яку неодмінно мусять відвідати всі, хто має певне відношення до сфери організації свят, а особливо – весіль.

13 вересня 2018 р.
КУРС "ВЕСІЛЬНИЙ КООРДИНАТОР" 2-4 серпня 2018 р.

Якщо ти хочеш: бути Весільним Координатором; стати успішною та заробляти гроші своєю професійною діяльністю; розпочати власний бізнес; отримати знання у веденні весільного бізнесу; дізнатися всі тонкощі роботи у даній сфері.

16 липня 2018 р.
Курс Весільний організатор version BEGINER 1.0

Навчання весільних спеціалістів з практичною частиною та можливістю працевлаштуватися Для кого цей курс?

16 липня 2018 р.
Два поверхи подарунків та 4 дні свята!

Вже традиційно напередодні сезону випускних, весіль, першого причастя та хрестин у Львівському Палаці мистецтв з 17 по 20 травня проходитиме яскрава та довгоочікувана подія - ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО.Літо-2018».

3 травня 2018 р.
Фестиваль індустрії краси

Ви майстер індустрії краси? Або для Вас має значення ваша зовнішність, якість косметики і процедур по догляду за собою? Тоді Вам точно до нас! ... на Фестиваль індустрії краси "Дзеркало моди"! 25-27 квітня Фестиваль пройде в Дніпрі (КДЦ «Менора») ...

23 березня 2018 р.
Курс "Весільне агентство" від МОПІС

16, 17 та 18 березня 2018 року відбудеться курс "Весільне агентство" від МОПІС

28 лютого 2018 р.
Пост-реліз Wedding 2018

Wedding 2018 - ідеальне місце зустрічі молодят та весільних фахівців! Цього року щорічна весільна виставка Wedding 2018 знову стала найяскравішою подією весільного життя Харкова та зібрала на одному майданчику самих затребуваних представників весі ...

22 лютого 2018 р.
Курс "Весільна флористика" від MOPIS

MOPIS запрошує на курс "Весільна флористика", який проходитиме 3 лютого 2018

24 січня 2018 р.
Ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО-2018»

Вже традиційно напередодні весни, а саме 22-25 лютого  у Львівському Палаці мистецтв відбудеться яскрава та довгоочікувана подія - ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО-2018».

24 січня 2018 р.
15-17 грудня «Ювелір Експо Різдво» зустрічає гостей!

Напередодні Нового Року та Різдва, коли настрій вже зовсім святковий, хочеться чарівництва і подарунків. Кожен, напевно, задає собі питання: «А що ж я хочу отримати під ялинку і чим би мені здивувати рідних і близьких»? Відповідь проста: відвідати ви ...

11 грудня 2017 р.
Курс "Весільний координатор" від школи весільного бізнесу ЕСКІЗ

Розпочато набір на курс "Весільний координатор", три дні та чотири весілля змінять твоє життя кількість місць обмежена!

29 листопада 2017 р.
V Весільна виставка Wedding 2018

18 лютого 2018 року в Kharkiv Palace Premier Hotel відбудеться V Весільна виставка Wedding 2018. Весільне агентство Анни Буслаєвої (svadbakharkov.com.ua) вже п'ятий рік поспіль збирає найкращих представників весільної індустрії в одному місці, та да ...

28 листопада 2017 р.
«ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал»

Міжнародний виставковий центр (МВЦ) - єдиний організатор наймасштабнішої та найяскравішої весільної виставки в Україні, якому вдалося встановити щорічну традицію термінів і місця проведення виставкового проекту та консолідувати на своєму майданчику н ...

27 листопада 2017 р.
Курс "Весільний координатор" від весільного агентства MARY

2 грудня стартує Курс "Весільний координатор". Твій вхідний квиток в весільний бізнес зі знижкою в 50%.

23 листопада 2017 р.

 

В розділі «Афіша подій» ми розкриваємо інформацію про всі події, які відбуваються в Україні, які пов’язані з весіллям. Тут буде детально описано про весільні виставки, ювелірні виставки-ярмарки, весільні фестиваль-виставки, а також про різноманітні конкурси, які будуть проводитись нами та нашими партнерами.

В описах про весільні виставки ми будемо давати анонс виставки, в якому розповімо лише цікаві факти та події, які на ній будуть відбуватись. Розповімо про час проведення та місце проведення виставки, для того щоб чітко орієнтуватись. Покажемо фотографії з попередніх виставок, щоб Ви розуміли про її масштаб. А безпосередньо після завершення весільної виставки ми покажемо фотозвіт про неї, де можна буде побачити дивовижні моменти, які відбувались впродовж всієї виставки.

Окремими статтями ми розповімо про ювелірні виставки, які відбуваються на території України. Тут  наречені зможуть обрати для себе і не тільки, найкращі ювелірні прикраси. Саме на таких виставках наречені мають можливість визначитись з вибором весільних обручок. На ювелірних весільних виставках можна ознайомитись з роботами різних ювелірних заводів України. В анонсах про такі виставки, ми будемо ознайомлювати з їхньою програмою, анонсованим сценарієм проведення виставки, а також покажемо фотографії з попередньої виставки, для того щоб кожен зміг ознайомитись з масштабом проведення.

Також в нашому розділі «Афіша подій», ми будемо висвітлювати інформацію про проведення різноманітних конкурсів для закоханих. Такі конкурси будуть проводитись нами, а також нашими партнерами. Участь в них зможуть брати всі охочі, яких поєднує кохання. Подарунки в наших конкурсах будуть самі різноманітні, почанаючи від наших фірмових сувенірів закінчуючи екскурсіями по містах. Завдання в конкурсах також будуть самі різноманітні. Конкурси будуть проводитись до певних дат, пов’язаних з коханням, хоча також будуть такі конкурси, які будуть проводитись просто заради хорошого настрою.

В розділі «Афіша подій» кожен можу знайти для себе корисну інформацію. Тут можна ознайомитись з важливими, весільними і не тільки, подіями, які відбуваються по всій території України.